Filosoofia & Müügikontseptsioon

Me usume ühistesse hoiakutesse

 

Partnerlus on aluseks meie koostööle meie volitatud edasimüüjate, äripartnerite ja klientide vahel.

Me oleme kindlalt juurutanud sellised väärtused nagu usaldusväärsus, professionaalsus ja asjatundlikkus oma igapäevasesse äritegevusse, mis stimuleerib sellist partnerlust. Vastastikune usaldusväärsus, selge kommunikatsioon ja õiglus valitsevad meie tegevusi ja pakuvad eelise kauakestvaks eduks meie äripartneritega.

 

Käsitsi tehtud lahendused

TOP Viso OÜ on UTAX toodete ja teenuste esindaja Eestis. Koos me nõustame ja toetame oma partnereid ja kliente dokumendi halduse valdkonnas, sest me järgime partnerluse filosoofiat, personaalset tuge ja usaldusväärsust. 

Esiteks teostatakse detailne kasutuses olevate seadmete analüüs kliendi juures.

Teiseks uuritakse samal ajal tõhususe ja kulude aspekte ja võetakse arvesse süsteemide individuaalset kasutamist.

Tuginedes nendele tulemustele, esitatakse kliendile individuaalne ja käsitsi tehtud pakkumine, mis sisaldab ühte lehepõhist väljastushinda (olenemata süsteemist, mis selle printis). Kasutades multifunktsionaalseid digitaalseid UTAX süsteeme, saavutame täieliku kulude läbipaistvuse ja reaalse kulude vähenemise.

Oma tarkvara lahendustega (vormide väljatrükk, dokumentide haldus, arhiveerimine ja arvepidamine) suudame pakkuda üht terviklikku lahendust ettevõtte dokumentide töövoole – nii paberil kui ka elektroonilises formaadis.